Szkolenie „Mini MBA dla Menagerów Praktyk Stomatologicznych” (Łódź)

W dniach 21 i 22 stycznia 2013 roku odbyło sie w Łodzi spotkanie członków Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej. Było to już trzecie spotkanie w ramach cyklu szkoleń „Mini MBA dla Menagerów Praktyk Stomatologicznych”. Wśród szeregu poruszonych w trakcie prezentacji tematów, skupiono się nad strukturą poszczególnych praktyk oraz kierunkiem zmian. Zawiłość tematyki w obrazowy sposób przybliżył uczestnikom trener biznesu Brunon Rumian.

lodz-6-4

Dzięki ćwiczeniom i wspólnej pracy wyłoniły się nowe drogi prowadzenia gabinetów. Zagorzałe dyskusje i przemyślenia stonowało wieczorne spotkanie z twórczością Marka Grechuty. W magicznych wnętrzach Herbaciarni „Klimaty” w Aleksandrowie Łódzkim, mieliśmy sposobność wysłuchać spektaklu pt.: „Ocalić od zapomnienia” inspirowanego piosenkami tego autora. Wspaniała gra Agaty Kaczmarek i Krzysztofa Kaczmarka z subtelnością oddała atmosferę utworów Marka Grechuty.

Za miesiąc kolejne spotkanie, które poświęcone będzie między innymi budowie celów i strategii działania. Dziękujemy Pani Beacie Kosowskiej z Centrum Medycznego BAMED81 za podjęcie się organizacji spotkania i gościnność.

lodz-5-4 lodz-4-4 lodz-3-4 lodz-2-4 lodz-1-4