Szkolenie w Człuchowie

„Dzieci w Uśmiechnij się” to myśl przewodnia spotkania, jakie odbyło się w gabinecie Stomatologia Uśmiechnij się w Człuchowie. Szkolenia zostało przeprowadzone przez lek. dent. Iwonę Żuławińską z Przychodni Stomatologicznej Dentaria w Częstochowie.

Doktor Iwona Żuławińska jest znaną osobą, szczególnie wśród najmłodszych pacjentów. Całą swoją pasję poświęca leczeniu dzieci, odnosząc spektakularne sukcesy szczególnie wśród pacjentów z dentofobią. Pod jej kierownictwem przychodnia Dentaria została przebudowana i przystosowana dla potrzeb najmłodszych osób. Dzięki temu spotkaniu pracownicy gabinetu Stomatologia Uśmiechnij się mieli sposobność skorzystania z jej doświadczeń i wiedzy.

Jak się okazało dla dzieci wizyta rozpoczyna się dużo wcześniej niż samo wejście do gabinetu. Dlatego tak bardzo ważny jest pierwszy kontakt tuż po wejściu do budynku. Natomiast wizytę lekarz rozpoczyna już na poczekalni. Dopiero potem mały pacjent zapraszany jest do gabinetu. Tu wkracza w kolejną nieznaną krainę, gdzie rozbudzając jego ciekawość można poprowadzić rozmowę do krainy „małych robaczków”, które robią tak dużo zamieszania w naszych ustach. A dalej już jeden krok do uporządkowania „próchnicowego bałaganu”.

Dzień spędzony z doktor Iwoną Żuławińską, wśród pacjentów gabinetu w Człuchowie, był niepowtarzalną lekcją opieki nad najmłodszymi pacjentami.