Szkolenie „Mini MBA dla Menagerów Praktyk Stomatologicznych” (Kraków)

We wspaniałych piwnicznych wnętrzach Hotelu Rubinstein w Krakowie w dniach od 6-9 marca 2013 roku odbyło się kolejne spotkanie prowadzone przez trenera biznesu Brunona Rumian. Niestety była to już ostatnia część cyklu szkoleń „Mini MBA dla Menagerów Praktyk Stomatologicznych”. Tym razem poruszono tematykę prowadzenia rozmów motywacyjnych, delegowania poleceń oraz prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami na pracowników. Pod okiem doświadczonego wykładowcy, toczono nie tylko rzeczowe dyskusje, ale również przeprowadzono szereg praktycznych zajęć. Pozwoliły one dosłownie przenieść się w realne sytuacje.

szkolenie-krakow-2a-4

Niewątpliwą zaletą spotkania była możliwość skorzystania z oferty odbywających się w tym czasie Targów Stomatologicznych „Krakdent”. Pozwoliło to Członkom Stowarzyszenia, obok prowadzonych zajęć, zapoznać się z najnowszymi propozycjami firm stomatologicznych.

Wierzymy, że rozdanie certyfikatów i uzyskanie tytułu Skutecznego Menagera nie kończy naszej współpracy z Panem Brunonem. Wspólne doświadczenia wskazały nam obszary, w jakich musimy przygotować jeszcze wiele zmian w naszych działaniach, a to wymagało będzie wsparcia doświadczonego praktyka. Tak owocny przebieg spotkania jest również zasługą gospodarzy, którzy podjęli się trudu organizacji całości przedsięwzięcia – Państwu Joannie i Tomaszowi Rozwadowskim z Centrum Stomatologii Estetycznej Galeria Uśmiechu, składamy gorące podziękowania.

szkolenie-krakow-1a-4 szkolenie-krakow-3a-4 szkolenie-krakow-4a-4 szkolenie-krakow-5a-4